Wykład na temat Personal Branding’u

  • Zaproszenie

Zapraszamy Studentów i Wykładowców na fakultatywny wykład na temat Personal Branding’u, budowania własnej marki w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi przeprowadzonego przez p. Agnieszkę Pająk.

Wykład jest częścią trwającego już od ponad rok cyklu AlejeIT Student organizowanego przez Instytut Technologii Mechanicznych i Fundację SmarterKlaster.

Wykład planowany jest na piątek 13 stycznia 2017r. o godz. 12:30 w Sali B1. Wykład potrwa ok. 45 minut.

  • O czym będzie wykład?

Twoja marka jest tym, co ludzie mówią o Tobie, kiedy nie ma Cię w pokoju – powiedział Jeff Bezos

Amazon.com.

  • Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co inni mówią o Tobie?

Personal Branding to wyjątkowa mieszanka PR-u, marketingu oraz pierwiastka ludzkiego. Twoja marka osobista działa całą dobę, jest aktywna nawet wtedy, gdy śpisz. Warto ją rozwijać, nawet zanim skończysz studia, bo efektywnie pracuje dla Ciebie i może zaprocentować przy znalezieniu wymarzonej pracy.

Zapraszam Cię na spotkanie ABC personal brandingu. Buduj świadomie swoją markę osobistą!, podczas którego zdradzę Ci, jakie korzyści daje dobra marka osobista, jak ją możesz zacząć budować, jakich narzędzi do tego używać i jak zadbać o swoją lepszą zawodową przyszłość.

  • Agnieszka Pająk

– swoją przygodę z mediami społecznościowymi rozpoczęła ponad 8 lat temu, a obecnie pracuje jako PR Manager Internet Mall Polska, należącego do spółki Netretail Holding - lidera na rynku e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pracując w Grupie Allegro rozwijała serwis tematyczny Kraina stylu i promowała kategorię mody oraz aplikację mobilną Ceneo Moda. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla agencji interaktywnych faceAddicted i OX Media, w których odpowiadała za prowadzenie działań digital dla takich marek jak: Uroda Polska, Poczta Polska, Volkswagen Polska, Credit Agricole, Legimi, czy DeeZee. Opracowywała strategie digital dla klientów: River Island, Kotányi czy Nivea. Odpowiada za działania social media marek maccioni, Galeria Wnętrz Domar, mPay. Była również koordynatorką spotkań kobiet biznesu Wenusjanki, Nocy z Designem, czy warsztatów z blogerkami. Posiada certyfikat Event Managera inMedia Polska i od ponad 9 lat zajmuje się organizacją eventów. Autorka artykułów i warsztatów o tematyce e-marketignowej, od przyszłego roku wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Projektowanie marki w branży modowej. Prywatnie miłośniczka golden retriverów i gier planszowych.