Hyper Game Jam

Już 04.05 rusza Hyper Game Jam – odbywający się w całości online maraton tworzenia gier hyper-casual na urządzenia mobilne.
Podczas wydarzenia eksperci z Voodoo (wiodący światowy wydawca gier mobile) oraz Orbital Knight (polski wydawca gier mobile, którego gry były pobrane ponad 40 mln razy) codziennie podzielą się z uczestnikami profesjonalną wiedzą na temat tworzenia gier oraz udostępnią własne materiały szkoleniowe. O całość zadba Game Industry Conference - największa w Europie środkowo-wschodniej inicjatywa już od 7 lat aktywnie wspierająca game development.
Oczywiście na uczestników czekają też nagrody: 2x Oculus Quest oraz miesięczne wsparcie merytoryczne dla stworzenia profesjonalnego prototypu gry. Każda gra spotka się z feedbackiem ze strony ekspertów a na testy gier organizatorzy przeznaczą do 10.000$.
Jeśli zawsze chciałeś robić gry na mobilki i przekonać się jak robią to zawodowcy - to jest to impreza dla Ciebie. Kto wie, może okażesz się nową gwiazdą mobile indie developmentu?
Strona wydarzenia: https://hyper-gamejam.gic.gd/
 

Nasz #HyperGameJam powoli zbliża się do końca. Dzięki Twoje wielkiej pomocy udało nam się nie tylko raz-dwa wypełnić listę zespołów, ale i być świadkami niemal 30 bardzo dobrych projektów. Świetna robota! W imieniu własnym oraz całego zespoły naszego Jamu – dziękujemy!

Tymczasem byłoby super, gdyby udało się jeszcze poinformować Twoje audytorium o ogłoszeniu zwycięzców imprezy. Finałowy stream z informacją o wygranych odbędzie się w piątek 15.05 o godzinie 16:00 na naszym kanale twitch: https://www.twitch.tv/gicteam

My dziś od godziny 16:00 będziemy na niego zapraszać naszych Jammujących. Ze swojej strony możesz zrobić to dziś po tej 16.00 lub w jakąkolwiek inną porę i dzień, byleby zdążyć to ogłosić przed samym streamem  Poniżej teksty, które pojawią się na SM oraz grafika. Wybór formy i treści pozostawiam Tobie. Ważne tylko żeby wszyscy wiedzieli, kiedy ogłosimy najlepszych hyper-casualowców!

ENG:

The final announcement of the #HyperGameJam winners is upon us! Get ready for the last stream Friday the 15th of May 4PM CEST. The best games among experts and jammers will be revealed. See you on twitch! https://www.twitch.tv/gicteam

PL:

„W najbliższy piątek 15.05 ogłosimy zwycięzców #HyperGameJam! Na naszym Twitch streamie o godzinie 16:00 dowiecie się, które gry zwyciężyły – zarówno okiem ekspertów, jak i jammujących. Widzimy się! https://www.twitch.tv/gicteam