SPACEHACK - hackathon online

Szanowni Państwo,

Już wkrótce odbędzie się wyjątkowy Hackathon online, skierowany do ludzi z branży IT i gier, których zadaniem będzie stworzenie kosmicznego projektu w przeciąg 48 godzin. SPACEHACK to okazja do oderwania się od rzeczywistości i zmierzenia się z innymi uczestnikami.

W tym roku chcielibyśmy wybić się poza horyzont i dostać na Marsa, a wszystko za sprawą SPACEHACK, czyli hackathonu organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Prime Bit Games S.A.!

Tematyką tegorocznej edycji jest kosmos i właśnie tam wyobraźnia naszych uczestników może nas zabrać, mając do wyboru trzy kategorie:

1. Robotyka i sztuczna inteligencja

2. Aplikacje mobilne i webowe

3. Gry, VR, symulatory

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25.10.2020 r. w trybie online. Będzie ono emitowane na żywo w serwisie YOUTUBE.COM, co pozwoli zaangażować większą liczbę nie tylko samych uczestników, ale i swoistą „publiczność” zainteresowaną tego typu eventem. Dzięki temu zasięg SPACEHACKa będzie nieograniczony!

Chcielibyśmy zachęcić młodych programistów do tego, by wzięli udział w naszym wydarzeniu. W związku z tym, zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie i zachęcanie studentów do uczestnictwa w Hackathonie, co pozwoli im na wykorzystanie zdobytej wiedzy i rywalizację o atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy również do dołączenia w roli Brązowego, Srebrnego lub Złotego Partnera i wsparcie wyjątkowego Hackthonu, który da szansę uczestnikom na stworzenie unikalnego projektu w przeciągu 48 godzin!

Nasze doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń – Hackathon Rzeszów, Game Jam Rzeszów, Rzemiosło IT, Rzeszowski GameDev – to gwarancja profesjonalizmu i sukcesu również w tym przypadku. Wierzymy, że nawiązana w ramach tego wydarzenia współpraca stanie się źródłem obustronnych korzyści.

Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub elektronicznie, w celu ustalenia wszelkich szczegółów i uwzględnieniu Państwa ewentualnych wymagań.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Prime Bit Games S.A.

Kontakt: Tomasz Drwal

Email: sales@primebitgames.com

Tel.: 17 283 18 70

www.spacehack.pl