Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Truskolasy koło Częstochowy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów rozwojowych, doskonalących i transferowych
  • Kontrola prawidłowości prowadzonych procesow technologicznych
  • Współtworzenie dokumentacji procesowej oraz technicznej wyrobów
  • Ocena techniczna materiałów wsadowych i usług technicznych
  • Współpraca z Jednostkami Certyfikującymi (badania kontrolne)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria produkcji, Materiałoznawstwo, Automatyka, Górnictwo)
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniach
  • Biegła znajomość obsługi komputera (apilkacje MS Office)
  • Znajomość jęzka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Mile widziana umiejętność projektowania AutoCad, Inventor
  • Prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz w rozwojowych projektach
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespolu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: minova.arnall@minovaglobal.com

W CV prosimy o umieszczenie klauzula zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb aktualnej i przyszlych rekrutacji.

Pliki do pobrania

automex.jpg

AUTOMEX Ociepa Spółka jawna specjalizuje się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Produkcja AUTOMEX oparta jest na nowoczesnej technologii, przede wszystkim maszynach sterowanych numerycznie (CNC). Jesteśmy dostawcą części na rynek europejski dla firm z Niemiec, Włoch, Francji i Szwecji. Do naszych odbiorców należą m.in. Fiat, Ford, Jaguar, Volkswagen, Volvo, Toyota, Scania.

 Kontroler jakości

  • Nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy     z innymi działami
  • Obsługa urządzeń i przyrządów kontrolnych wykorzystywanych w laboratorium pomiarowym i na wydziale produkcji
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Dokonywanie pomiarów zgodnie z określonym planem kontroli

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (w trakcie studiów – zatrudnienie jako stażysta)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi współrzędnościowej maszyny pomiarowej
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność praktycznego myślenia, zorientowanego na aspekty jakościowe i kreatywne rozwiązania
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do posiłków

Dokumenty rekrutacyjne prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@automex.biz.pl